Wykończenia wnętrz w Warszawie

NASCITURUS DESIGN – OFERTAoferta_deweloper

Przed Państwem wyjątkowa okazja urządzenia niezwykłej przestrzeni do życia, gdzie marzenia mogą stać się rzeczywistością.

Przedstawiamy ofertę renomowanej warszawskiej pracowni Nasciturus design, która już od teraz jest do Państwa dyspozycji przy adaptacji nowego wnętrza..

Pracownia to prężnie działający od 2005 roku, nagrodzony European Property Awards 2014, zespół profesjonalistów, który zrealizował blisko 500 projektów wnętrz w Polsce i Europie. Wiele z nich pojawiło się na okładkach renomowanych pism wnętrzarskich oraz czołowych portalach poświęconych tej tematyce.

Pracownia oferuje 3 warianty wykończenia wnętrz, zakładające różny zakres prac, w zależności od Państwa potrzeb. Każdy pakiet obejmuje indywidualne spotkania z projektantami, którzy w oparciu o Państwa upodobania dostosowują warianty wykończenia w założonych ramach cenowych. Wszystkie prace wykonywane są przez rekomendowane zespoły remontowe wraz z nadzorem projektantów.

1. Basic – to podstawowa oferta obejmująca zagospodarowanie podłóg i ścian, a także całościowy projekt kuchni i łazienki [cena już od 1480zł/m2]

2. Premium – obejmuje dodatkowo wybór mebli i oświetlenia we wnętrzu [cena już od 2150zł/m2]

3. Deluxe – to oferta obejmująca wszystkie elementy wystroju wnętrza,
łącznie z wyposażeniem i dekoracjami [cena już od 2350zł/m2]

NDESIGN – Plik PDF do pobrania

Facebook