Nowoczesne i ekskluzywne apartamenty Warszawa Wola w prestiżowej lokalizacji

Syrena_Na_Woli_Lokalizacja_05

Apartamenty na Woli powstają na skrzyżowaniu ulic Karolkowej oraz Jaktorowskiej w cichym i spokojnym miejscu na granicy Śródmieścia i Woli w Warszawie.

Ulica Karolkowa znajduje się w pobliżu ulic Towarowej, Okopowej oraz alei Solidarności. Doskonała lokalizacja zapewniająca bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, przychodni, placówek edukacyjnych.

Apartamenty na Woli tworzą wyjątkowy projekt architektoniczny położony na jednej z najlepszych działek w Warszawie. Funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni pod względem elementów małej architektury oraz duża ilość punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych stanowi o atrakcyjności osiedla. Dodatkowo podstawowym zamysłem inwestora było stworzenie dla mieszkańców Apartamentów na Woli swoistej enklawy, azylu dla osób ceniących sobie spokój oraz bezpieczeństwo, w połączeniu z centralną lokalizacją w Warszawie. Największym atutem lokalizacji Apartamentów na Woli jest szybki i łatwy dojazd od centrum zróżnicowanymi środkami transportu: metro, tramwaj oraz autobus. Dodatkowo zmodernizowana arteria łącząca Wolę ze Śródmieściem (ulica Prosta oraz Świętokrzyska) sprawiają, że ruch samochodowy odbywa się płynnie i bez większych zakłóceń. Tym samym zakup nieruchomości w inwestycji Apartamenty na Woli jest również świetną propozycją dla inwestorów, którzy chcieliby kupić lokal pod wynajem. Stopa zwrotu z inwestycji gwarantowana.

Facebook