Lokale użytkowe / usługowe na sprzedaż w Warszawie


Szeroki asortyment lokali użytkowych na sprzedaż w Warszawie. Pomieszczenia znajdują się w centralnym punkcie inwestycji Syrena Wola. Centralne położenie lokali zapewni doskonałe obroty znajdujących się tam firm – idealne miejsce do prowadzenia sklepu spożywczego lub dowolnego rodzaju punktu usługowego.

Oferujemy doskonałe lokale użytkowe na sprzedaż w Warszawie, w samym jej centrum. Położone na terenie inwestycji Syrena Wola powierzchnie usługowe stanowią idealne miejsce dla rozwinięcia biznesu – powstaje tu całkiem nowe osiedle, a w okolicy znajduje się jeszcze kilka bloków mieszkalnych, co zapewni Państwu stały napływ klientów!

Ogłoszenia nieruchomości z rynku pierwotnego i wtórnego

Tylko u nas – najtańsze lokale użytkowe i usługowe na warszawskiej Woli! Gwarantujemy dobre ceny i jeszcze lepszą lokalizację – zakup położonego w samym centrum polskiej stolicy lokalu użytkowego to inwestycja z wysoką stopą zwrotu. To właśnie ta lokalizacja zapewni największy przepływ klientów każdego dnia!

Oferujemy na sprzedaż powierzchnię użytkową położoną na parterze inwestycji Apartamenty na Woli, która powstaje na skrzyżowaniu ulic Karolkowa i Jaktorowska na Woli (osiedle Czyste).

Dostępne są lokale usługowe o powierzchni od 51 do 113 m kw.

Największą zaletą lokali usługowych położonych w inwestycji Apartamenty na Woli jest lokalizacja. Nieruchomości są położone na granicy ze Śródmieściem, w najbliższym sąsiedztwie ruchliwych ulic Okopowej i Grzybowskiej. Dodatkowym atutem jest bliskość drugiej linii warszawskiego metra – stacji Rondo Daszyńskiego. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Muzeum Powstania Warszawskiego, hotel HILTON, jak również sklepy oraz centra handlowe: JUPITER, LIDL oraz Rossmann.

Ekspozycja witryn na ul. Karolkową i częściowo na ul. Jaktorowską.

Przewidywany koniec inwestycji to maj 2017 roku.

Niniejsze dane mają charakter informacyjno-marketingowy i nie stanowią oferty w rozumieniu prawa.

Lokal Kondygnacja Powierzchnia lokalu Plan pdf Status
U 09parter81,09 m2Sprzedane
U 08parter92,60 m2Sprzedane
U 07parter113,56 m2Sprzedane
U 06parter88,96 m2Sprzedane
U 05parter51,43 m2Sprzedane
U 04.2parter77,10 m2Sprzedane
U 04.1parter53,38 m2Sprzedane
U 03parter89,44 m2Sprzedane
U 02parter91,31 m2Sprzedane
U 01parter80,79 m2Sprzedane
Facebook