Doradztwo kredytowe

Pomożemy Ci w sfinansowaniu Twojego mieszkania w inwestycji Apartamenty na Woli. Zapewniamy dogodne warunki kredytowania dzięki współpracy z 25 bankami. Porównywanie ofert i wybór najlepszej propozycji.

Doradztwo kredytowe

Sirena II sp. zo.o współpracuje z firmami zajmującymi się pośrednictwem finansowym. Wybrani przez nas agenci doradztwa kredytowego są bardzo kompetentni i rzetelnie podchodzą do powierzonych im zadań. Od wielu lat specjalizują się w finansowaniu nieruchomości na bardzo preferencyjnych warunkach.

Przed podjęciem ostatecznej decyzji o sposobie i warunkach kredytowania nasi klienci mają możliwość porównania wszystkich ofert dostępnych na rynku przygotowanych indywidualnie na podstawie przedstawionej dokumentacji finansowej. Propozycja kredytowa zawsze jest starannie dostosowywana do konkretnych potrzeb i oczekiwań kredytobiorcy. Oprócz dynamicznej i owocnej współpracy z 25 bankami nasi doradcy oferują pomoc w uzyskaniu kredytu na wykończenie nieruchomości.

Współpraca doradców kredytowych z działem sprzedaży dewelopera zawsze odbywa się profesjonalnie i z uwzględnieniem wszystkich aspektów transakcji. Dokumentacja, jak i wszystkie niezbędne formalności załatwiamy szybko i sprawie. Dodatkowo na bieżąco nasi klienci są informowani o postępach w procedurze kredytowania ich przyszłej nieruchomości.

Dzięki pomocy naszych zaufanych doradców kredytowych, nabywcy Apartamentów na Woli będą mogli szybko i bez zbędnych formalności przystąpić do zakupu swojej wymarzonej nieruchomości.

Facebook