Wyszukaj apartament

Rynek pierwotny Warszawa Wola

Już teraz możesz spełnić marzenie o własnym mieszkaniu w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Polecamy mieszkania z rynku pierwotnego na warszawskiej Woli, zlokalizowane w samym centrum Warszawy – doskonałe położenie w sercu polskiej stolicy sprawia, że apartamenty Syrena stanowią idealne miejsce do zamieszkania.

Bliskość wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych sprawia, że z ulicy Karolkowej, przy której zlokalizowana jest inwestycja, w kilkanaście minut dotrzeć można do wszystkich najważniejszych punktów w Warszawie. Koniec z koszmarem godzinnych dojazdów do pracy – zakup lokalu z rynku pierwotnego w Warszawie nie musi oznaczać konieczności mieszkania gdzieś na obrzeżach!

Apartamenty na sprzedaż w Warszawie

Oferujemy ekskluzywne apartamenty na sprzedaż w Warszawie w atrakcyjnych cenach. Mieszkania idealne dla różnych potrzeb – posiadają metraż od 26 do 104 metrów kwadratowych! Każdego dnia ktoś kupuje kolejne mieszkanie – radzimy się zatem pospieszć, bo okazja do mieszkania w samym centrum Warszawy może się nie powtórzyć!

Przedstawiamy poniżej ofertę apartamentów zlokalizowanych na granicy Śródmieścia i Woli w Warszawie. Apartamenty pochodzą z rynku pierwotnego. Dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach i rozkładach w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Inwestycje mieszkaniowe na Woli

Doskonała okolica inwestycji oraz optymalne rozplanowanie przestrzeni sprawia, że to kameralne, a zarazem nowoczesne osiedle jest niezwykle funkcjonalne. Warto podkreślić, iż Apartamenty Syrena na Woli posiadają niezwykle wysoki standard wykończenia.

Budynek na Woli składać się będzie z 100 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 26 m kw. do 229 m kw oraz lokali usługowych na parterze. Nietypowy kształt budynku, sprawia że jest to bardzo ciekawa i niestandardowa bryła miejska. 4 piętra, 2 klatki schodowe, garaż podziemny i piękne drzewo „pomnik przyrody” na dziedzińcu.

Ulica Karolkowa znajduje się w pobliżu ulic Towarowej, Okopowej oraz alei Solidarności. Doskonała lokalizacja zapewniająca bliskość komunikacji miejskiej, sklepów, przychodni, placówek edukacyjnych.

Zakończenie inwestycji jest planowane do września 2017 roku.

Odwiedź naszą galerię!

Skontaktuj się z nami

Sprzedaż apartamentów

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub
mailowego
+48 600 870 062
jborowska@syrenawola.pl

Deweloper

Syrena Invest Sp. z o.o.
Złota 59, Warszawa
+48 22 489 52 67
biuro@syrenainvest.pl
Facebook